607
Buliera z podgrzewaczem plater; wys. 43,5 cm, szer. 26 cm. Niemcy?, 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 4 000 zł

608
Koszyczek - cukiernica szkło, srebro próby 800; Niemcy, Heilbronn, firma Bruckmann & Söhne (czynna 1805-1973)
Cena wywoławcza. 1 200 zł

609
Przybornik toaletowy srebro próby 2 ; waga 121 g. Wiedeń, ok. 1925
Cena wywoławcza. 900 zł

610
Komplet pucharków do wina srebro próby sterling (925); wys. 26,5 cm, waga 716 g. USA, 1 poł. XX w.
Cena wywoławcza. 3 000 zł

611
Karafka szkło kryształowe, srebro próby 1 z głową Minerwy. Paryż, Martial Gauthier, 1888-1902
Cena wywoławcza. 4 800 zł

612
Puchar z nakrywką srebro częściowo złocone próby 12 (trzon dociążony) Niemcy, lata 60. XIX w.
Cena wywoławcza. 3 300 zł

613
Koszyk z pałąkiem srebro próby 84; wys. 9,6 cm; waga 592 g. Moskwa, monogram złotnika RP (cyrylicą), 1859
Cena wywoławcza. 5 700 zł

614
Taca srebro próby 3 z głową Diany; waga 1246 g. Wiedeń, Fabryka Sreber Eduarda Friedmana
Cena wywoławcza. 4 700 zł

615
Dzbanek srebro próby 84; wys. 11,3 cm, waga 357 g. Petersburg, monogram złotnika EK , 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 3 200 zł

616
Sztućce do ryb dla 6 osób srebro próby 800; waga 557 g. Niemcy, Brema, firma M.H. Wilkens & Söhne, 2 ćw. XX
Cena wywoławcza. 1 200 zł

617
Taca art deco srebro próby sterling (kroczący lew) Sheffield, firma Viners Ltd (czynna 1926-67), 1930/31
Cena wywoławcza. 8 800 zł

618
Patera eklektyczna srebro z głową Diany? (cecha nieczytelna) Austria, Wiedeń?, srebro: 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 3 600 zł

619
Komplet do kawy składający się z dzbanka, cukiernicy i mlecznika; Sztokholm, złotnik Gustaw Möllenborg , 1848 i 1854
Cena wywoławcza. 10 000 zł

620
Półmisek srebro; waga 1040 g. Austria, 1844
Cena wywoławcza. 5 000 zł

621
Cukiernica skrzynkowa secesyjna srebro próby 84; waga 340 g. Moskwa, pocz. XX w. (po 1908)
Cena wywoławcza. 2 800 zł

622
Taca prostokątna srebro próby 12; waga 1556 g. Warszawa, złotnik Karol Malcz, ok. poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 16 000 zł

623
Buliera srebro; waga 2141 g. Berlin, złotnik Johann Wilhelm David Friedrich
Cena wywoławcza. 12 000 zł

701
Dzban cyna, wys. 38 cm, Niemcy, Bockum k. Krefeld, firma Johann Peter Kayser Sohn, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 2 400 zł

702
Łyżka mosiądz (pierwotnie złocony?); dł. 14,8 cm; Polska, Gdańsk?, XVI w.
Cena wywoławcza. 3 000 zł

703
Krucyfiks drewno, blacha miedziana; wys. 43,5 cm; Europa Środkowa, 1 poł. XVIII w.
Cena wywoławcza. 4 400 zł

704
Para świeczników z amorkami brąz złocony i patynowany; wys. 37,5 cm; Europa Zachodnia, 1 tercja XIX w
Cena wywoławcza. 5 700 zł

705
Eglomisée - Medalion Polski ze scena alegoryczną ze szkła kryształowego, obustronnie szlifowany
Cena wywoławcza. 12 000 zł

706
Wazon dekoracyjny szkło fasetowane, brąz patynowany i złocony; Europa Zachodnia, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

707
Broszka - szpila złota złoto pr. ok. 0,580, masa łączna wyrobu 6,200 g; perełka oraz dwa rauty diamentowe
Cena wywoławcza. 1 400 zł

708
Kolczyki złote dwa szafiry naturalne o łącznej masie 0,60 kr; łącznie 18 szt diamentów naturalnych
Cena wywoławcza. 9 500 zł

709
Komplet biżuterii bransoleta, pierścionek i kolczyki; łącznie 12 szt. rozet diamentowych, złoto pr. ok.0,580
Cena wywoławcza. 10 000 zł

710
Pierścionek złoty złoto pr. 0,585, masa łączna 6,740 g; diament naturalny w szlifie brylantowym starym
Cena wywoławcza. 4 000 zł

711
Pierścionek złoty złoto pr. 0,585, masa łączna wyrobu 3,610 g. diament naturalny oraz syntetyczny rubin
Cena wywoławcza. 12 000 zł

712
Zegarek damski - pektoralik złoto?, mosiądz, stal; turkusy, perły, ametysty; Francja, 1790-1810
Cena wywoławcza. 4 000 zł

713
Ikona - Siedmiu Braci Śpiących z Efezu tempera na desce; wys. 33 cm, szer. 27 cm; Rosja, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 600 zł

714
Ikona - Matka Boska Pocieszycielka Strapionych; tempera na desce; Rosja, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 2 600 zł

715
Ikona - Św. Mikołaj tempera na desce z wgłębieniem (kowczeg); Rosja, XIX / XX w.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

716
Ikona - Ostatnia Wieczerza tempera na desce, snycerka, złocenia; Rosja, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 4 500 zł

717
Święta Rodzina porcelana, farby emaliowe, mosiądz złocony; wys. 21,5 cm; Europa Zachodnia, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 800 zł

718
Wazon dekoracyjny blacha mosiężna, emalia komórkowa; wys. 95,5 cm; Japonia?, Chiny?, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 10 000 zł

719
Żyrandol elektryczny art. deco metal niklowany, szkło mleczne; wys. 83,5 cm; Europa Środkowa, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza. 1 400 zł

720
Kinkiet z łabędziem kompozycja metali brązowiona, szkło kolorowe; Europa Zachodnia, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 5 700 zł

721
Para bażantów - rzeźba art.-deco mosiądz, stop cynowo-ołowiowy, marmur, wys. 27 cm Europa Zachodnia, Belgia?, ok. 1930 r.
Cena wywoławcza. 2 000 zł

722
Zegar kominkowy art-deco, z parą nastawek; marmur, alabaster, szkło, mosiądz, emalia
Cena wywoławcza. 4 400 zł

723
Zegar kominkowy art-deco z parą ozdobnych nastawek; marmur, alabaster, metal niklowany, szkło
Cena wywoławcza. 1 900 zł

A. P. H. NORDMANN (XIX w.)

724
Mapa Polski miedzioryt kolorowany, papier, wymiary 141,5 x 165,5 cm; Wiedeń wydanie z 1830
Cena wywoławcza. 13 500 zł

Franz Johann Joseph von Reilly (1766 - 1820)

725
Mapa Galicji i Lodomerii miedzioryt kolorowany, papier, 31 x 48 cm (arkusz); Austria, Wiedeń, 1789 r
Cena wywoławcza. 800 zł

726
Spis Szlachty Królestwa Polskiego druk, pap.; oprawa współczesna; Warszawa, Drukarnia Stanisława Strąbskiego, 1851
Cena wywoławcza. 1 200 zł

727
Zespół pamiątek po ppłk. Stanisławie Plappercie "Wspomnienia" rękopiśmienne, fotografie, dokumenty
Cena wywoławcza. 10 000 zł

728
Lampa naftowa mosiądz polerowany, szkło, wys. 86 cm; Francja, k. XIX w
Cena wywoławcza. 4 500 zł

729
Makata buczacka jedwab, nić metalowa; 192 x 127 cm; Buczacz, manufaktura Potockich pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 1 400 zł

730
Verni osnowa i wątki -wełna, splot pałasowy, wym. 160 x 290 cm; Kaukaz, pocz. XX w
Cena wywoławcza. 2 500 zł

731
Lampa naftowa kompozycja metali brązowiona, ceramika, szkło; wys. 69,5 cm; Niemcy, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 6 800 zł