Nr katalogowy: 270

Władysław CZACHÓRSKI (1850-1911)

Nr katalogowy: 270

Portret Władka, syna Władysława Szernera

olej, płótno dublowane, 48 x 38 cm; sygn. p. g.: Czachórski/ 1879