Nr katalogowy: 224

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Nr katalogowy: 224

Ślepiec nad sadzawką Siloe, 1954

olej, tektura, 47,5 x 32 cm; sygn. p. g.: 1954 / Wlastimil / Hofman