Nr katalogowy: 233

Władysław CHMIELIŃSKI (1911-1979)

Nr katalogowy: 233

Kościół św. Anny w Warszawie

olej, płótno, 70 x 50 cm; sygn. p. d.: Wł. Chmieliński