Nr katalogowy: 252

Wiktor KORECKI (1890-1980)

Nr katalogowy: 252

Pejzaż zimowy w blasku księżyca

olej, płótno naklejone na sklejkę, 61 x 90 cm; sygn. l. d.: WIKTOR KORECKI