Malarz nieokreślony polski?, XVIII/XIX w.
Nr katalogowy272
W kuźni
olej, płótno, 79 x 97 cm
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Malarz nieokreślony, szkoła bolońska, 1 poł.
Nr katalogowy274
Scena alegoryczna
olej, płótno dublowane, 88 x 119 cm
Cena wywoławcza.
24 000 zł
Nicolaes BERCHEM (1620 - 1683) - przypisywany
Nr katalogowy276
Pejzaż z pasterzem i praczką
olej, deska, 35,4 x 43,6 cm (w świetle ramy);
na odwrocie nalepki z nazwiskiem autora i opisem
Cena wywoławcza.
133 000 zł
Malarz nieokreślony polski?, 1. poł. XIX w.
Nr katalogowy278
Portret kobiety
olej, płótno dublowane, 64,5 x 50 cm (po konserwacji)
Cena wywoławcza.
18 000 zł
Carl REICHERT (1836-1918)
Nr katalogowy280
Wspólny posiłek, 1872
olej, płótno dublowane, 45 x 55,5 cm;
sygn. l. d.: Carl Reichert. Wien. 1872
Cena wywoławcza.
43 000 zł
Pierre-Jules MENE (1810-1877)
Nr katalogowy401
Ibrahim
brąz patynowany, wys. 31 cm., szer. 36 cm.
Na podstawie sygn.: P.J. MENE,
poniżej napis: IBRAHIM
Cena wywoławcza.
15 000 zł
Henryk KUNA (1879-1945)
Nr katalogowy403
Głowa męska
gips barwiony lub barwiona terakota, wys. 71 cm;
sygn. na podstawie: H Kuna
Cena wywoławcza.
26 000 zł
ROMMER (XX w.)
Nr katalogowy405
Akt kobiecy
terakota bielona, wys. 32 cm;
sygn. na podstawie: Rommer
Cena wywoławcza.
5 300 zł
407
Anioł siedzący
drewno lipowe, polichromowane i srebrzone;
wys. 74 cm. Polska, ok. poł. XVII w.
Cena wywoławcza.
4 500 zł
409
Para główek anielskich
drewno lipowe malowane i złocone; wys. 24 cm.
Małopolska, 3. ćw. XVIII w.
Cena wywoławcza.
3 000 zł
411
Św. Józef z Dzieciątkiem
drewno dębowe polichromowane
(obecna polichromia wtórna),
wys. 66 cm. Polska, 1. poł. XVIII w.
Cena wywoławcza.
5 000 zł
502
Paterka na przystawki
szkło bezbarwne, szlifowane, złocenia, wys. 13 cm;
Czechy, Moser, ok. 1920
Cena wywoławcza.
2 300 zł
504
Wazonik Gallé
szkło warstwowe żółte i brązowe, trawione,
wys. 17 cm; Francja wytwórnia Galle, ok. 1910
Cena wywoławcza.
4 000 zł
506
Przycisk do papieru
z jeleniem na tle pejezażu;
szklo bezbarwne, szlifowane, szkło rubinowe;
Polska, Śląsk, 2 poł XIX w.
Cena wywoławcza.
700 zł
508
Jeleń
porcelana, farby podszkliwne w gamie segerowskiej;
wys. 13,5 cm; Niemcy, Bahnohof-Selb (Bawaria)
Cena wywoławcza.
2 700 zł
510
Zespół naczyń do kawy, model Bolero
dla 4 osób; porcelana, farby naszkliwne - druk,
złocenia; Polska, Ćmielów, l. 30. XX w.
Cena wywoławcza.
1 500 zł
512
Zespół naczyń toaletowych
fajans delikatny, farba ceramiczna z natrysku
Niemcy, wytwórnia kamionki i fajansu Villeroy & Boch
Cena wywoławcza.
1 000 zł
514
Wazonik z dekoracją geometryzującą
fajans cienkościenny jasny, farby ceramiczne
Polska, Chodzież, lata 1921-1937
Cena wywoławcza.
600 zł
516
Plakieta porcelanowa z miniaturą
(dziewczyna łowiąca ryby)
porcelana, kobalt podszkl., farby naszkliwne
Cena wywoławcza.
8 000 zł
518
Naczynie na kwiaty w formie sanek
- żardiniera; fajans delikatny, farby ceramiczne
Czechy, Eichwald (Dubi), lata 1918-1939
Cena wywoławcza.
2 000 zł
520
Para lichtarzy
Porcelana biała, brąz złocony; wys. 22,3 cm;
Rosja, Petersburg, okres Mikołaja II (1894-1917)?
Cena wywoławcza.
26 000 zł
601
Imbryk do herbaty neorenesansowy
plater na cynie; wys. 17,1 cm;.
Niemcy, firma Gerhardi & Co (1800-1930), 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
800 zł
603
Cukiernica - wazka z nakrywką
plater; wys. 13 cm, średn.16 cm.
Niemcy, WMF, ok. poł. XX w.
Cena wywoławcza.
450 zł