Malarz nieokreślony polski?, XVIII/XIX w.

272
W kuźni olej, płótno, 79 x 97 cm
Cena wywoławcza. 8 000 zł

James Jebusa SHANNON (1862-1923)

273
Michaelmas - córka artysty Kitty jako Ewa ze złotym jabłkiem olej, płótno, 114,4 x 80 cm
Cena wywoławcza. 53 000 zł

Malarz nieokreślony, szkoła bolońska, 1 poł.

274
Scena alegoryczna olej, płótno dublowane, 88 x 119 cm
Cena wywoławcza. 24 000 zł

Malarz nieokreślony holenderski, XVIII w.

275
Scena w kuchni olej, płótno dublowane, 42 x 33 cm
Cena wywoławcza. 16 000 zł

Nicolaes BERCHEM (1620 - 1683) - przypisywany

276
Pejzaż z pasterzem i praczką olej, deska, 35,4 x 43,6 cm (w świetle ramy); na odwrocie nalepki z nazwiskiem autora i opisem
Cena wywoławcza. 133 000 zł

Malarz nieokreślony angielski, XIX w

277
Pejzaż ze sztafażem olej, deska, 40,5 x 57 cm
Cena wywoławcza. 5 300 zł

Malarz nieokreślony polski?, 1. poł. XIX w.

278
Portret kobiety olej, płótno dublowane, 64,5 x 50 cm (po konserwacji)
Cena wywoławcza. 18 000 zł

I. P. EBBESEN (XIX w.)

279
Portret kobiety, 1862 olej, płótno, 50 x 42 cm; sygn. p. d.: IPEbbesen/ 1862
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Carl REICHERT (1836-1918)

280
Wspólny posiłek, 1872 olej, płótno dublowane, 45 x 55,5 cm; sygn. l. d.: Carl Reichert. Wien. 1872
Cena wywoławcza. 43 000 zł

Hippolyte COTE (1816-1874)

281
Portret kobiety; 1872 olej, płótno, 81 x 62 cm sygn l. d.: Hippte Coté/ 1872
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Pierre-Jules MENE (1810-1877)

401
Ibrahim brąz patynowany, wys. 31 cm., szer. 36 cm. Na podstawie sygn.: P.J. MENE, poniżej napis: IBRAHIM
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Émile LA PORTE (1858-1907)

402
Pro Patria brąz patynowany, wys. 61 cm. Na podstawie sygn.: LA PORTE
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Henryk KUNA (1879-1945)

403
Głowa męska gips barwiony lub barwiona terakota, wys. 71 cm; sygn. na podstawie: H Kuna
Cena wywoławcza. 26 000 zł

Jakob PLESSNER (1871-?)

404
Leżący lewy, 1909 alabaster biały, barwiony; wys. 18 cm, dł. 32 cm; sygn. na podstawie: J. Plessner. Berlin 1909
Cena wywoławcza. 3 200 zł

ROMMER (XX w.)

405
Akt kobiecy terakota bielona, wys. 32 cm; sygn. na podstawie: Rommer
Cena wywoławcza. 5 300 zł

406
Św. Bartłomiej drewno lipowe, wys. 87 cm; Małopolska lub Wielkopolska, 2 poł. XVI w.
Cena wywoławcza. 15 000 zł

407
Anioł siedzący drewno lipowe, polichromowane i srebrzone; wys. 74 cm. Polska, ok. poł. XVII w.
Cena wywoławcza. 4 500 zł

408
Aniołek na obłoku drewno lipowe bielone i złocone; wys. 60 cm. Polska, ok. poł. XVIII w.
Cena wywoławcza. 3 500 zł

409
Para główek anielskich drewno lipowe malowane i złocone; wys. 24 cm. Małopolska, 3. ćw. XVIII w.
Cena wywoławcza. 3 000 zł

410
Rzeźba św. Katarzyny (?) nieznane drewno, bejcowane i politurowane; wys. 68 cm. Francja(?), po poł. XVI w.
Cena wywoławcza. 15 000 zł

411
Św. Józef z Dzieciątkiem drewno dębowe polichromowane (obecna polichromia wtórna), wys. 66 cm. Polska, 1. poł. XVIII w.
Cena wywoławcza. 5 000 zł

501
Komplet na kwiaty Moser sygn. trawiona na spodzie Moser/ Karlsbad Czechy, Moser ok. 1910 r
Cena wywoławcza. 4 400 zł

502
Paterka na przystawki szkło bezbarwne, szlifowane, złocenia, wys. 13 cm; Czechy, Moser, ok. 1920
Cena wywoławcza. 2 300 zł

503
Pojemnik szklo kobaltowe, szlifowane, 19,5 x 15 cm; Wiedeń, Wiener Werkstatte
Cena wywoławcza. 1 900 zł

504
Wazonik Gallé szkło warstwowe żółte i brązowe, trawione, wys. 17 cm; Francja wytwórnia Galle, ok. 1910
Cena wywoławcza. 4 000 zł

505
Wazon z pejzażem nadwodnym szkło warstwowe pomarańczowe z pudrami, kobaltowe; Richard, ok. 1920
Cena wywoławcza. 3 800 zł

506
Przycisk do papieru z jeleniem na tle pejezażu; szklo bezbarwne, szlifowane, szkło rubinowe; Polska, Śląsk, 2 poł XIX w.
Cena wywoławcza. 700 zł

507
Pieta porcelana biała; wys. 32 cm; bez oznaczeń. Polska, model Franciszka Kalfasa (?), Ćmielów (?)
Cena wywoławcza. 2 000 zł

508
Jeleń porcelana, farby podszkliwne w gamie segerowskiej; wys. 13,5 cm; Niemcy, Bahnohof-Selb (Bawaria)
Cena wywoławcza. 2 700 zł

509
Madonna z Dzieciątkiem porcelana, farby podszkliwne, farby naszkliwne; wys. 13,5 cm; Niemcy, Passau (Bawaria)
Cena wywoławcza. 1 900 zł

510
Zespół naczyń do kawy, model Bolero dla 4 osób; porcelana, farby naszkliwne - druk, złocenia; Polska, Ćmielów, l. 30. XX w.
Cena wywoławcza. 1 500 zł

511
Wazka w oprawie srebrnej porcelana miękka, farby naszkliwne, kobalt, złocenia, srebro próby 1 z głową Minerwy; Francja, Sevres
Cena wywoławcza. 5 000 zł

512
Zespół naczyń toaletowych fajans delikatny, farba ceramiczna z natrysku Niemcy, wytwórnia kamionki i fajansu Villeroy & Boch
Cena wywoławcza. 1 000 zł

513
Wazon dekoracyjny neobarokowy porcelana, farby naszkliwne, złocenia; wys. 56 cm; Śląsk lub Niemcy, nieustalona manufaktura
Cena wywoławcza. 2 800 zł

514
Wazonik z dekoracją geometryzującą fajans cienkościenny jasny, farby ceramiczne Polska, Chodzież, lata 1921-1937
Cena wywoławcza. 600 zł

515
Płyta ceramiczna - okładzinowa? glina ceramiczna, farby ceramiczne, szkliwa; Bliski Wschód - Persja, XVII-XVIII w. (?)
Cena wywoławcza. 3 200 zł

516
Plakieta porcelanowa z miniaturą (dziewczyna łowiąca ryby) porcelana, kobalt podszkl., farby naszkliwne
Cena wywoławcza. 8 000 zł

517
Komplet flakonów toaletowych cztery flakony z korkiem oraz puszka porcelana, farby naszkliwne, złocenia
Cena wywoławcza. 1 500 zł

518
Naczynie na kwiaty w formie sanek - żardiniera; fajans delikatny, farby ceramiczne Czechy, Eichwald (Dubi), lata 1918-1939
Cena wywoławcza. 2 000 zł

519
Patera deserowa z trzema puttami i Muzą porcelana, farby naszkliwne, złocenia; wys. 27,5 cm; Niemcy, Rudolstadt, Triebner, Ens & Eckert
Cena wywoławcza. 2 000 zł

520
Para lichtarzy Porcelana biała, brąz złocony; wys. 22,3 cm; Rosja, Petersburg, okres Mikołaja II (1894-1917)?
Cena wywoławcza. 26 000 zł

521
Wazon dekoracyjny Porcelana, farby naszkliwne, druk barwny podmalowany, złocenia; Niemcy, Sitzendorf, 2 poł. XX w.
Cena wywoławcza. 19 000 zł

601
Imbryk do herbaty neorenesansowy plater na cynie; wys. 17,1 cm;. Niemcy, firma Gerhardi & Co (1800-1930), 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 800 zł

602
Patera plater (nr modelu 5469), szkło kryształowe szlifowane; Warszawa, Fabryka Platerów Norblina, ok. 1934
Cena wywoławcza. 1 900 zł

603
Cukiernica - wazka z nakrywką plater; wys. 13 cm, średn.16 cm. Niemcy, WMF, ok. poł. XX w.
Cena wywoławcza. 450 zł

604
Widelce do raków dla 6 osób w etui plater; widelce - dł. 20 cm; Londyn, wykonane dla Harrods Ltd.
Cena wywoławcza. 450 zł

605
Paterka plater; wys. 23,2 cm, średn. 20,5 cm. Warszawa, Józef Fraget, 1896-1915
Cena wywoławcza. 1 900 zł

606
Buliera z podgrzewaczem i imbryk do herbaty; plater; wymiary: buliera - wys. 39 cm; Anglia, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 2 700 zł