732
Lampa stojąca, elektryczna brąz patynowany; wys. 182 cm, szer. podstawy 41 cm; Europa Zachodnia, pocz. XX w
Cena wywoławcza. 5 500 zł

733
Zegar kominkowy z parą kandelabrów marmur czerwony, brąz złocony, mosiądz, szkło; Francja, Paryż, firma Samuel Marti, 3 tercja XIX
Cena wywoławcza. 12 000 zł

734
Lustro toaletowe tafla lustrzana, trawiona, szkło ciagnione, wys. 36 cm; Włochy, Murano, 2 poł. XX w.
Cena wywoławcza. 2 600 zł

735
Lustro ścienne, weneckie, neorokokowe szkło, tafle lustrzane, drewno; wys. ca 127 cm; Włochy, Wenecja, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 7 500 zł

736
Zegar szafowo-podłogowy w stylu późno-secesyjnym konstrukcja - mahoń; Europa Środkowa, ok. 1910.
Cena wywoławcza. 3 000 zł

737
Kasa sklepowa "NATIONAL" drewno sosnowe, okleiny mahoniowe, blacha stal, szkło; wys. 50 cm
Cena wywoławcza. 4 700 zł

738
Lustro ścienne z herbem KORCZAK drewno, złocenia, tafla lustrzana; wys. 84 cm, Polska, 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 3 800 zł

739
Lustro wiszące Konstrukcja - sosna; 168,5 x 115 x ok. 12 cm. Europa Środkowa (?), koniec XIX w.
Cena wywoławcza. 7 000 zł

801
Stolik pomocniczy w stylu art deco konstrukcja - sosna; fornir - orzech; 72,6 x śr. 64 cm. Polska, ok. 1930
Cena wywoławcza. 1 800 zł

802
Biurko w stylu art deco konstrukcja - brzoza, sklejka; fornir - orzech, mahoń; wstęgi - róża; Europa Środkowa, Polska, ok. 1935
Cena wywoławcza. 2 900 zł

803
Para szafek nocnych w stylu art deco konstrukcja - brzoza; fornir - mahoń; Polska, ok. 1935
Cena wywoławcza. 1 500 zł

804
Szafka-serwantka w stylu art deco konstrukcja - sklejka, sosna; fornir - palisander, orzech mahoń; Polska, ok. 1930-35
Cena wywoławcza. 4 000 zł

805
Serwantka w stylu art deco konstrukcja - sosna, sklejka; fornir - palisander, orzech, mahoń; Polska, ok. 1930
Cena wywoławcza. 9 500 zł

806
Pomocnik kredensu w stylu secesji geometrycznej konstrukcja - sosna, mahoń; fornir - mahoń
Cena wywoławcza. 4 000 zł

807
Stolik wraz z parą krzeseł w stylu seces konstrukcja - buczyna, mahoń; Polska, po 1900
Cena wywoławcza. 2 500 zł

808
Para postumentów secesyjnych konstrukcja - mahoń; 111,2 x 37,5 x 22 cm. Europa Środkowa, Polska (?), ok. 1900
Cena wywoławcza. 2 400 zł

809
Stół w stylu eklektycznym konstrukcja - sosna; fornir - mahoń; 77,5 x 86,8 x 43 cm. Polska, ok. 1880
Cena wywoławcza. 4 000 zł

810
Szafka w stylu biedermeier konstrukcja - sosna; fornir - mahoń; Europa Północna, ok. 1835
Cena wywoławcza. 4 700 zł

811
Biurko w stylu późnego Ludwika Filipa konstrukcja - dębina; fornir - mahoń; Polska (?), k. XIX w.
Cena wywoławcza. 4 000 zł

812
Kredens w stylu eklektycznym konstrukcja - orzech; Niemcy, Freiburg/Baden, Hofmöbelfabrik Adolf Dietler, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 20 000 zł

813
Sekretera a abattant w stylu klasycystycznym; Francja, 1765 - 1775; Nicolas Petit (1732-1791)
Cena wywoławcza. 12 000 zł

814
Fotel w stylu Ludwika Filipa konstrukcja - orzech; 114,8 x 76 x ok. 88 cm. Europa Zachodnia (?), ok. 1880
Cena wywoławcza. 2 700 zł

815
Sekretarzyk w stylu przejściowym konstrukcja - sosna, jesion, buczyna; fornir - orzech, mahoń, jawor; Europa Środkowa, ok. 1860-80
Cena wywoławcza. 5 000 zł

816
Komoda w stylu biedermeier konstrukcja - sosna; fornir - orzech; Europa Środkowa, Niemcy(?), ok. 1830
Cena wywoławcza. 9 000 zł

817
Komoda w stylu klasycyzującym Europa Środkowa ok. 3. ćw. XVIII wieku
Cena wywoławcza. 24 000 zł

818
Kanapa w stylu biedermeier Konstrukcja - sosna; fornir - brzoza falista; Europa Środkowa lub Północna, Polska (?), ok. 1830
Cena wywoławcza. 6 000 zł

819
Komoda w stylu późno-klasycystycznym konstrukcja - sosna; fornir - mahoń; Europa Środkowa, 1 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 4 500 zł

820
Komoda późno-biedermeierowska konstrukcja - sosna; fornir - mahoń; Europa Środkowa lub Północna, ok. 1840
Cena wywoławcza. 4 500 zł

821
Serwantka w stylu późno-biedermeirowskim konstrukcja - sosna; fornir - mahoń; Polska, ok. 1840
Cena wywoławcza. 9 500 zł

822
Szafka kredensowa w stylu empirowym konstrukcja - buczyna, sosna, mahoń; fornir - mahoń; Europa Środkowa, ok. 1900
Cena wywoławcza. 6 000 zł

823
Toaletka ze stolikiem w stylu klasycystycznym konstrukcja - mahoń, jawor; fornir - mahoń; róża
Cena wywoławcza. 4 700 zł

824
Stolik do gry w stylu mebli dekorowanych marketerią a la Boulle Europa Zachodnia, Francja(?), 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 5 000 zł

825
Szafa w stylu barokowym Konstrukcja - dębina; fornir - orzech; Europa Zachodnia (Holandia?), pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 15 000 zł