Nr katalogowy: 234

Władysław CHMIELIŃSKI (1911-1979)

Nr katalogowy: 234

Plac Zamkowy w Warszawie

olej, płótno, 36 x 26,5 cm; sygn. p. d.: Wł. Chmieliński