Nr katalogowy: 249

Tymon NIESIOŁOWSKI (1882-1965)

Nr katalogowy: 249

Kapliczka przydrożna, 1915

olej, tektura, 70 x 48 cm; sygn.: l. d.: T. Niesiołowski