17 marca 2022

Aukcja: 17 marca (czwartek), godz. 19.00

Wystawa przedaukcyjna: 08.03 - 17.03

Obiekty można obejrzeć w Salonie Aukcyjnym
przy ul. Karowej 31 w Warszawie
od poniedziałku do piątku, w godzinach 11.00 -19.00

Zlecenia Aukcyjne:

Katarzyna Marciniak
tel.: +48 669 111 109
k.marciniak@rempex.pl

Katarzyna Kulec
tel.: +48 605 325 918
k.kulec@rempex.pl

Zbigniew MAKOWSKI (1930 - 2019)

301
Bez tytułu, 1962 olej, sklejka; 22,5 x 52,5 cm;
estymacja: 8 000 - 10 000 zł

Teresa TYSZKIEWICZ (1953-2020)

302
Kompozycja, 1988 technika mieszana, szpilki, farba złocista, płótno; 57 x 53 cm;
sygn. i dat. p. d.: T. TYSZKIEWICZ. 1988.
estymacja: 15 000 - 18 000 zł
Cena sprzedaży 38 000 zł

Bronisław SCHLABS (1920-2009)

303
Obraz z metalem, 1957 aluminium, technika własna; 40 x 46 cm;
na odwrocie nalepka autorska z polami do wypełnienia dotyczącym obrazu zawierająca opis: „Obraz z metalem” / 400 x 46 c
estymacja: 20 000 - 23 000 zł

Rajmund ZIEMSKI (1930-2005)

304
Pejzaż, 1976 olej, płótno; 141 x 50 cm;
sygn. i dat. l. d.: RAJMUND ZIEMSKI 76;
estymacja: 22 000 - 25 000 zł

Andrzej KREÜTZ-MAJEWSKI (1936-2011)

305
Ptak olej, płótno; 113 x 56 cm;
sygn. p. d.: Andrzej Kreutz Majewski.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł

Joanna ŁAPUSZEK (ur. 1972)

306
Zestaw 4 prac - kompozycja, 2000 olej, płótno; 120 x 120 cm; (każda z prac);
trzy prace sygn. na odwrocie: JOANNA ŁAPUSZEK 2000, jedna praca sygn. na licu p. d.: JOANNA ŁAPUSZEK 2000.
estymacja: 30 000 - 36 000 zł

Joanna ŁAPUSZEK (ur. 1972)

307
Kompozycja olej, płótno; 145 x 180 cm.
estymacja: 9 000 - 10 500 zł

Jakub ŁĄCZNY (ur. 1979)

308
Fotofobia – Migotliwość Telekinetyczna, 2019 akryl, płótno; 100 x 162 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: tytuł: MIGOTLIWOŚĆ TETEKINETYCZNA – FOTOFOBIA” autor: JAKUB ŁĄCZNY / AKRYL NA BAWEŁNIE / 162 /
estymacja: 26 000 - 31 000 zł

Marek SUŁEK (ur. 1963)

309
W kontekście Natury, 1994 olej, płótno; 141 x 97 (wymiary każdej z 7 części);
sygn. i dat. na odwrocie każdej części: Sułek 94.
estymacja: 43 000 - 50 000 zł

Grzegorz KLIMEK (ur. 1987)

310
Sterowiec 12, 2016 technik własna, tempera, płótno; 90 x 180 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: G. Klimek / Sterowiec 12 / 2016;
estymacja: 11 000 - 13 000 zł

Karolina JAKLEWICZ (ur. 1979)

311
Przestrzeń wschodnia I, 2014 olej, płótno; 80 x 60 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: JAKLEWICZ / 2014 "PRZESTRZEŃ / WSCHODNIA I”;
estymacja: 6 500 - 7 500 zł

Ziemowit KMIEĆ (ur. 1977)

312
Tique, 2016 olej, płótno; 60 x 45 cm;
na odwrocie opis autorski: ZIEMOWIT KMIEĆ / "TIQUE" / olej, płótno; 60 x 45 / 2016.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł

Ziemowit KMIEĆ (ur. 1977)

313
Pejzaż wewnętrzny, 2021 olej, płótno; 90 x 70 cm;
na odwrocie opis autorski: Ziemowit Kmieć / " Pejzaż wewnętrzny" / olej, płótno / 2021.
estymacja: 6 000 - 7 000 zł
Cena oferowana 5 500 zł

Robert SZKLARSKI (ur. 1972)

314
Kabuki, 2018 blacha aluminiowa, repusowana, patynowana; 180 x 100 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: SRS / 2018 / Kabuki.
estymacja: 11 500 - 13 500 zł

Michał CHUDZICKI (ur. 1983)

315
Maska II, 2012 olej, płótno; 30 x 24 cm;
na odwrocie opis autorski: Michał Chudzicki / 2012 / "Maska II".
estymacja: 1 500 - 2 000 zł

Magdalena STARSKA (ur. 1980)

316
Zielone źródło, 2016 olej, płótno; 60 x 90 cm;
na odwrocie opis autorski: Magdalena Starska / 2016 / Zielone źródło.
estymacja: 5 000 - 7 000 zł
Cena oferowana 4 000 zł

Katarzyna (ORNO) OROŃSKA (ur. 1984)

317
Przed Kulturhuset, 2013 akryl, płótno; 80 x 100 cm;
sygn. i dat. p. d.: ORNO 2013.
estymacja: 7 000 - 8 000 zł

Małgorzata KOSIEC (ur. 1975)

318
Lost, 2007 olej, akryl, płótno; 100 x 100 cm;
sygn. i dat. p. d.: MKosiec 2007;
estymacja: 7 500 - 8 500 zł

Małgorzata KOSIEC (ur. 1975)

319
The Sinner, 2008 olej, akryl, płótno; 100 x 100 cm;
sygn. i dat. l. d.: MKosiec 2008;
estymacja: 7 500 - 8 500 zł
Cena oferowana 6 500 zł

Janusz ANTOSZCZYK (ur. 1958)

320
Podobieństwa, 2020 olej, płótno; 50 x 70 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: JANUSZ ANTOSZCZYK / PODOBIEŃSTWA 2020 / OIL ON CANVAS 50/70 CM.
estymacja: 4 000 - 4 800 zł

Janusz ANTOSZCZYK (ur. 1958)

321
Tytuł dowolny, 2021 olej, płótno; 80 x 60 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: J. ANTOSZCZYK / TYTUŁ DOWOLNY 2021 / O/P 80/60 cm.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł

Jan SZANCENBACH (1928-1998)

322
Pejzaż norweski z łódką, 1988 olej, płótno; 76 x 85 cm;
sygn. p. d.: JSzancenbach;
estymacja: 19 000 - 23 000 zł
Cena oferowana 17 000 zł

Leon MICHALSKI (1911-1989)

323
Widok z góry, 1976 olej, płótno; 81 x 65 cm;
sygn. l. d.: L. Michalski;
estymacja: 3 500 - 4 000 zł

Jan WODYŃSKI (1903-1988)

324
Sielski pejzaż olej, płótno; 50 x 61 cm;
sygn. p. d.: WODYŃSKI.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł

Jan WODYŃSKI (1903-1988)

325
Trzy Gracje, 1976 olej, płótno, płyta; 47 x 77cm;
opisany na odwrocie: JAN WODYŃSKI / szkic do kompozycji / 47 X 77 / 1976.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Cena sprzedaży 2 000 zł

Andrzej KURZAWSKI (1928-2012)

326
Pory, 1979 olej, płótno; 73 x 64 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Kurzawski / 1979 / 73 x 64 cm.
estymacja: 5 500 - 6 500 zł

Andrzej KURZAWSKI (1928-2012)

327
Zima, 1998 akryl, płyta; 33,5 x 45,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: A. Kurzawski.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł
Cena oferowana 2 500 zł

Wojciech ĆWIERTNIEWICZ (ur. 1955)

328
Niebieskie okno, 1984 akry, płótno; 80 x 60 cm;
sygn. i dat. l. g.: Ćwiertniewicz ' 84;
estymacja: 3 500 - 4 000 zł
Cena sprzedaży 3 200 zł

Andrzej SADOWSKI (1946-2016)

329
Port w Piranie, 1980/1981 olej, płótno; 100 x 73 cm;
sygn. i dat. p. d.: A. A. SADOWSKI 80/81;
estymacja: 9 000 - 12 000 zł

BROLL-URBANOWICZ URSZULA (1930 - 2020)

330
Ogród, 1980 olej, płótno; 61 x 72 cm z ramą;
sygn.. i opisany na odwrocie: KL III-5333/365/80 p.1 / URSZULA BROLL-URBANOWICZ / "OGRÓD" / 1980
estymacja: 5 500 - 6 600 zł

Wiaczesław Vincento OSADA (ur. 1971)

331
Pejzaż morski, 2021 olej, płótno; 45 x 55 cm;
sygn. p. d.: V.Osada;
estymacja: 3 000 - 3 500 zł

Aleksandra FRAQUE-NAGIĘĆ (ur. 1979)

332
III, z cyklu: Gwiazdy, 2017 olej, płótno; 60 x 60 cm;
sygn. p. d.: NAGIĘĆ (wydrapane w masie malarskiej);
estymacja: 1 800 - 2 500 zł

Stanisława PIETRZAK-KRUPIŃSKA (ur. 1939)

333
Klimatys, 2018 olej, płótno; 33 x 29 cm;
sygn. i dat. l. g.: SPK 2018;
estymacja: 3 000 - 4 000 zł

334
Próba przyjaźni, 2021 olej, płótno; 33 x 27 cm;
sygn. i dat. p. d.: SPK 2021;
estymacja: 4 000 - 5 000 zł

Jacek LIPOWCZAN - JALI (ur. 1951)

335
Panna młoda ucieka, 2022 olej, sklejka; 53 x 73 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: JALI 12/21-01/22 / N 184;
estymacja: 5 500 - 6 500 zł

Serge VASILENDIUC [pseud. Jarogniew BAZYLEWICZ

336
Agropoli, Via Scipione, 2008 olej, płótno; 67x47cm;
sygn. p. d.: SV. [w prostokącie];
estymacja: 3 500 - 4 500 zł
Cena oferowana 3 500 zł

Aneta RÓŻNICKA (ur. 1986)

337
Wychodzę, 2019 olej, płótno; 100 x 70 cm;
sygn. p. d.: A. R;
estymacja: 2 500 - 3 000 zł

Aneta RÓŻNICKA (ur. 1986)

338
Portret kobiety II, 2021 olej, płótno; 114 x 74 cm;
sygn. p. d.: AR;
estymacja: 2 500 - 3 000 zł

Aneta RÓŻNICKA (ur. 1986)

339
Portret kobiety III, 2021 olej, płótno; 80 x 60 cm;
sygn. p. d.: A. R;
estymacja: 2 000 - 2 500 zł

Robert BIEŃKOWSKI (ur. 1952)

340
Kompozycja surrealistyczna, 2016 akryl, płyta; 70 x 50 cm;
sygn. i dat.: p. d.: Bieńkowski R 2016;
estymacja: 6 500 - 8 000 zł

Robert BIEŃKOWSKI (ur. 1952)

341
Rovo, 2016 akryl, płyta; 90 x 90 cm;
opis autorski na odwrocie: "Rovo" / 90 x 90 AKRYL / Bieńkowski R 2016 oraz stempel autorski.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł

Janusz JANCZY (ur. 1974)

342
Żółta abstrakcja, 2010 akryl, płótno; 60 x 80 cm;
na odwrocie opis autorski: Janczy Janusz / "Żółta abstrakcja" / 2010 / 60 x 80 cm.
estymacja: 7 500 - 9 500 zł

Janusz JANCZY (ur. 1974)

343
Laguna, 2006 akryl, olej, płótno; 100 x 81 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jacy / 06;
estymacja: 10 000 - 12 000 zł

Janusz JANCZY (ur. 1974)

344
Kompozycja, 2007 akryl, płótno; 50 x 60 cm;
na odwrocie opis autorski: Janusz Janczy / 2007.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł

Michał PISERA (ur. 1976)

345
Bez tytułu, 2020 olej, akryl, płótno; 91,5 x 64,5 cm;
sygn. i dat. na odwrocie na płótnie: M. PISERA / 2020.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł

Inez KRUPIŃSKA (ur. 1968)

346
Bez tytułu, 2021 akryl, płótno; płyta; 90 x 110 cm;
sygn. i dat na odwrocie: Inez Krupińska / 2021, numer 57 (w kole) oraz podpis artystki.
estymacja: 11 000 - 13 000 zł

Marek BATORSKI (ur. 1967)

347
Jesienne rytmy, 2021 olej, płótno; 150 x 100 cm;
sygn. i dat. p. d.: mb ‘2021;
estymacja: 5 000 - 6 000 zł

Anka MIERZEJEWSKA (ur. 1970)

348
Bez tytułu akryl, płótno; 90 x 60 cm;
sygn. na odwrocie: MIERZE / JEWSKA
estymacja: 3 000 - 4 000 zł