Nr katalogowy: 328

Wojciech ĆWIERTNIEWICZ (ur. 1955)

Nr katalogowy: 328

Niebieskie okno, 1984

akry, płótno; 80 x 60 cm;
sygn. i dat. l. g.: Ćwiertniewicz ' 84;
estymacja: 3 500 - 4 000 zł
Cena sprzedaży 3 200 zł