Nr katalogowy: 306

Joanna ŁAPUSZEK (ur. 1972)

Nr katalogowy: 306

Zestaw 4 prac - kompozycja, 2000

olej, płótno; 120 x 120 cm; (każda z prac);
trzy prace sygn. na odwrocie: JOANNA ŁAPUSZEK 2000, jedna praca sygn. na licu p. d.: JOANNA ŁAPUSZEK 2000.
estymacja: 30 000 - 36 000 zł