Nr katalogowy: 308

Jakub ŁĄCZNY (ur. 1979)

Nr katalogowy: 308

Fotofobia – Migotliwość Telekinetyczna, 2019

akryl, płótno; 100 x 162 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: tytuł: MIGOTLIWOŚĆ TETEKINETYCZNA – FOTOFOBIA” autor: JAKUB ŁĄCZNY / AKRYL NA BAWEŁNIE / 162 /
estymacja: 26 000 - 31 000 zł