Nr katalogowy: 326

Andrzej KURZAWSKI (1928-2012)

Nr katalogowy: 326

Pory, 1979

olej, płótno; 73 x 64 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Kurzawski / 1979 / 73 x 64 cm.
estymacja: 5 500 - 6 500 zł