Nr katalogowy: 301

Zbigniew MAKOWSKI (1930 - 2019)

Nr katalogowy: 301

Bez tytułu, 1962

olej, sklejka; 22,5 x 52,5 cm;
sygn., dat. wraz z dedykacją na odwrocie: ZBIGNIEW MAKOWSKI / Warszawa, 1962 / Józkowi W. / na mieszkanie nowe = / Zbyszek / W-w
estymacja: 8 000 - 10 000 zł