Nr katalogowy: 302

Teresa TYSZKIEWICZ (1953-2020)

Nr katalogowy: 302

Kompozycja, 1988

technika mieszana, szpilki, farba złocista, płótno; 57 x 53 cm;
sygn. i dat. p. d.: T. TYSZKIEWICZ. 1988.
estymacja: 15 000 - 18 000 zł
Cena sprzedaży 38 000 zł