Nr katalogowy: 310

Grzegorz KLIMEK (ur. 1987)

Nr katalogowy: 310

Sterowiec 12, 2016

technik własna, tempera, płótno; 90 x 180 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: G. Klimek / Sterowiec 12 / 2016;
estymacja: 11 000 - 13 000 zł