Nr katalogowy: 346

Inez KRUPIŃSKA (ur. 1968)

Nr katalogowy: 346

Bez tytułu, 2021

akryl, płótno; płyta; 90 x 110 cm;
sygn. i dat na odwrocie: Inez Krupińska / 2021, numer 57 (w kole) oraz podpis artystki.
estymacja: 11 000 - 13 000 zł