Nr katalogowy: 309

Marek SUŁEK (ur. 1963)

Nr katalogowy: 309

W kontekście Natury, 1994

olej, płótno; 141 x 97 (wymiary każdej z 7 części);
sygn. i dat. na odwrocie każdej części: Sułek 94.
estymacja: 43 000 - 50 000 zł