Nr katalogowy: 333

Stanisława PIETRZAK-KRUPIŃSKA (ur. 1939)

Nr katalogowy: 333

Klimatys, 2018

olej, płótno; 33 x 29 cm;
sygn. i dat. l. g.: SPK 2018;
estymacja: 3 000 - 4 000 zł