Nr katalogowy: 311

Karolina JAKLEWICZ (ur. 1979)

Nr katalogowy: 311

Przestrzeń wschodnia I, 2014

olej, płótno; 80 x 60 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: JAKLEWICZ / 2014 "PRZESTRZEŃ / WSCHODNIA I”;
estymacja: 6 500 - 7 500 zł