Nr katalogowy: 318

Małgorzata KOSIEC (ur. 1975)

Nr katalogowy: 318

Lost, 2007

olej, akryl, płótno; 100 x 100 cm;
sygn. i dat. p. d.: MKosiec 2007;
estymacja: 7 500 - 8 500 zł