Nr katalogowy: 325

Jan WODYŃSKI (1903-1988)

Nr katalogowy: 325

Trzy Gracje, 1976

olej, płótno, płyta; 47 x 77cm;
opisany na odwrocie: JAN WODYŃSKI / szkic do kompozycji / 47 X 77 / 1976.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Cena sprzedaży 2 000 zł