Nr katalogowy: 321

Janusz ANTOSZCZYK (ur. 1958)

Nr katalogowy: 321

Tytuł dowolny, 2021

olej, płótno; 80 x 60 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: J. ANTOSZCZYK / TYTUŁ DOWOLNY 2021 / O/P 80/60 cm.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł