Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)

407
Plaża, 1987 olej, płótno naklejone na deskę; 39,5 x 60 cm;
na odwrocie data: 1987 oraz nalepka Galerii Grafiki i Plakatu L'Affiche Warszawa Hoża 40
Cena wywoławcza. 110 000 zł

Witold POPIEL (ur. 1977)

408
Minuta w kur, 2015 olej, akryl, tektura; 60 x 80 cm;
sygn. p. d.: Popiel,
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Radosław SOWIAK (ur. 1950)

409
Warcaby z Mondrianem, 2016 akryl, płótno; 80 x 80 cm;
na odwrocie napisy autorskie: R. SOWIAK / 2016 /
Cena wywoławcza. 2 600 zł

Zofia ARTYMOWSKA (1923-2000)

410
Czas przeszły, 1965 olej, płótno; 96 x 61 cm;
sygn. i dat. p. d.: ZA 65
Cena wywoławcza. 11 000 zł

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

411
Tajemnica zielonego pokoju, 1963 olej, płótno; 131x 97 cm;
sygn. p. d.: Lebenstein 63
Cena wywoławcza. 90 000 zł
Cena oferowana 80 000 zł

Sonia ROUTCHINE-VITRY (1878-1931)

412
Portret S. - Autoportret? olej, płótno; 46 x 55 cm;
sygn. l. d.: Sonia Routchine
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Natan WASSERBERGER (ur. 1928)

413
Twarze olej, płótno; 50,5 x 61,5 cm;
sygn. p. d.: Natan Wasserberger
Cena wywoławcza. 6 300 zł

Jan CYBIS (1897-1972)

414
Kwiaty w zielonym naczyniu, 1948-1962 olej, płótno; 41 x 52 cm;
sygn. l. d.: J. Cybis
Cena wywoławcza. 38 000 zł

Jerzy KRAWCZYK (1921-1969)

415
Morze olej, płótno; 67 x 90 cm; sygn. p. d.: znak artysty w trójkącie,
na odwrocie naklejki: z CBWA w Łodzi z informacjami o obrazie oraz z DESA (sekcji wystaw zagr
Cena wywoławcza. 11 000 zł

Kiejstut BEREŹNICKI (ur. 1935)

416
Salome z głową Jana Chrzciciela, 1974 olej, płótno; 100 x 80 cm;
sygn., dat. i opis na odwrocie: Kiejstut Bereźnicki / KBereźnicki / Salome . 1974.
Cena wywoławcza. 24 000 zł

Jerzy MIERZEJEWSKI (1917-2012)

417
Szlembark X, 1992 olej, płótno; 64 x 49,5 cm;
sygn. p. d.: Jerzy Mierzejewski 1992 oraz
Cena wywoławcza. 16 000 zł

Jan SZANCENBACH (1928-1998)

418
Szary dzień - z cyklu „Morskie Oko”, 1994 olej, płótno; 65,5 x 75,5 cm;
sygn. l. d.: Szancenbach
Cena wywoławcza. 25 000 zł
Cena oferowana 20 000 zł

Władysław POPIELARCZYK (1925-1987)

419
Bez tytułu, 1974 technika mieszana, collage, płyta; 49 x 61 cm;
sygn. i dat. p. d.: W. Popielarczyk 74
Cena wywoławcza. 1 500 zł

420
Projekt dekoracji ściennej dla salonu Mody Polskiej w Koszalinie
gwasz, papier; 37 x 70 cm (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza. 800 zł

WITOLD-K (ur. 1932)

421
Bez tytułu, 1975 olej, płótno; 125 x 181 cm;
sygn. i dat. p. d.: WITOLD - K 1975
Cena wywoławcza. 60 000 zł

Stanisław TEISSEYRE (1905-1988)

422
Zapowiedź dnia nad Sierra de Solorio olej, akryl, płótno; 147 x 114 cm;
na odwrocie opis i nalepka wystawiennicza.
Cena wywoławcza. 4 500 zł
Cena sprzedaży 4 500 zł

Edward DWURNIK (ur. 1943)

423
Pisz, 2015 olej, płótno; 33 x 24 cm; sygn. l. d.: E. DWURNIK / 2015
na odwrocie napisy autorskie: 2015 / E. DWURNIK / "PISZ" / NR: IX w kole- 1895 / -5273-
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Wacław KONDEK (1917-1976)

424
Okno II, 1963 olej, płótno; 70 x 55 cm;
na odwrocie na blejtramie napis: 1963 WACŁAW KONDEK / 70 x 55 / "Okno II" / olej n. sygn.
Cena wywoławcza. 2 600 zł

Jerzy ŚWIĄTKOWSKI (ur. 1942)

425
Saksofonista olej, płótno; 92,5 x 65 cm;
sygn., i opis na odwrocie: Jerzy Świątkowski / ZPAP 9928/ Olej
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Włodzimierz FINKE (ur. 1945)

1401
Kobieta technika własna, grafika, gwasz, pastel, papier; 41 x 28 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Finke Włodzimierz / 2008
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

1402
Akt leżący, 1998 rysunek kolorowany, technika mieszana, papier; 36,7 x 50 cm;
sygn. l. d.: H. Płóciennik / H. PŁÓCIENNIK 1998
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

1403
Akt stojący, 1998 rysunek kolorowany, technika mieszana, papier; 36,7 x 50 cm;
sygn. p. d.: H. PŁÓCIENNIK l. d.: H. Płóciennik 1998
Cena wywoławcza. 2 500 zł

1404
Kompozycja strukturalna, 1961 collage, papier; 31 x 16 cm;
sygn. i dat. W. Popielarczyk 61
Cena wywoławcza. 400 zł

1405
Kompozycja z figurą, 1961 tusz, piórko, tusz lawowany, akwarela, papier; 29,5 x 21 cm;
sygn. i dat. WP/61
Cena wywoławcza. 400 zł

Ewa MITERA (ur. 1981)

1406
Bez tytułu - poliptyk olej, płótno; 200 x 400 cm;
sygn., dat. i opis na odwrocie: Ewa Mitera bez tytułu, 2014 / 200 x 400
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Julius KOLLER (1933-2007)

1407
Postacie akryl, płótno; 40 x 54 cm
sygn. p. d.: KOLLER
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Edward DWURNIK (ur. 1943)

1408
Czarna laska, 2008 akryl, płótno; 41 x 33 cm;
na odwrocie opis autorski
Cena wywoławcza. 1 300 zł
Cena sprzedaży 1 300 zł

Małgorzata JENTA-DMITRUK (ur. 1959)

1409
Dwa słońca w naszym Pałacu, 2015 olej, płótno; 70 x 90 cm;
sygn. p. d.: M. JENTA-DMITRUK '15
Cena wywoławcza. 2 800 zł

Joanna TWARDOWSKA (ur. 1962)

1410
Bez tytułu olej, płótno; 40 x 30 cm;
sygn. na odwrocie na płótnie: Joanna / Twardowska / 2015 r.
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Joanna TWARDOWSKA (ur. 1962)

1411
Bez tytułu, 2014 olej, płótno; 70 x 50 cm;
sygn. na odwrocie na płótnie: Joanna / Twardowska / 2014 r.
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Nejad DEVRIM (1923-ok. 1995)

1412
Portret Turka olej, tektura; 30 x 22,5 cm;
sygn. p. d.: DEVRIM NEJAD
Cena wywoławcza. 1 000 zł
Cena sprzedaży 1 000 zł

Marek BATORSKI (ur. 1967)

1413
Blue in green, 2012 olej, płótno; 83,5 x 83 cm (w świetle oprawy),
na odwrocie opis autorski: MAREK BATORSKI / "Blue in green" / olej, płótno 86 x 84 cm 2012 / cena autorska 1600
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Marian FIGIEL

1414
Martwe ptaki, 1999 akwarela, papier; 23,3 x 32,8 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: M. Figiel 99
Cena wywoławcza. 2 000 zł

1415
Płaskorzeźba czerwona technika mieszana, gips, sklejka; 24 x 17 cm;
na odwrocie nalepka z opisem
Cena wywoławcza. 600 zł

KAZIMIERZ WILK (UR. 1943)

1416
Złote chryzantemy, 1992 olej, płótno; 65,5 x 50,5 cm;
sygn. p. d.: K. WILK
Cena wywoławcza. 1 500 zł

KAZIMIERZ WILK (UR. 1957)

1417
Martwa natura ze słonecznikiem, 2000 olej, płótno; 61 x 73 cm;
sygn. p. d.: KWilk 2000
Cena wywoławcza. 1 800 zł

CZESŁAW SADOWSKI (1902-1959)

1418
Martwa natura z kwiatami olej, płótno; 65,5 x 73,5 cm;
sygn. l. g.: C. SADOWSKI
Cena wywoławcza. 1 600 zł

TADEUSZ MUSZYŃSKI - ZNICZ (1921-1988)

1419
Pierrot olej, płótno; 54 x 69,5 cm;
sygn. p. d.: T. MUSZYŃSKI
Cena wywoławcza. 2 300 zł

Andrzej Maciej CIOK (ur. 1938)

1420
Martwa natura z dzbankami olej, płótno, 52 x 63 cm;
sygn. p.g.: M. CIOK
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Andrzej KREÜTZ-MAJEWSKI (1936-2011)

501
Głowa technika własna, wys.: 41,5 cm;
sygnatura flamastrem: A. KM oraz pieczęć autorska.
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Pablo PICASSO (1881-1973) - według

502
Kogut brąz, patynowany, kamienna podstawa wys. całkowita: 37 cm;
napis: Picasso
Cena wywoławcza. 12 000 zł

601
Popielnica sygn. na spodzie: Daum France
Francja, wytwórnia Daum, 4 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 3 800 zł

602
Wilczyca z młodymi sygn. na spodzie: Daum France
Cena wywoławcza. 3 800 zł

603
Podpórki pod noże - 6 sztuk szkło przezroczyste; dł. ok. 9 cm;
sygn. na każdej: Daum / France
Francja, wytwórnia Daum, l. 30. XX w.
Cena wywoławcza. 1 300 zł

604
Wazonik - pucharek szkło miodowo-oranżowe, barwione w masie,
szlifowane; wys. 12,5 cm,
Polska, Huta „Niemen”, J. Stolle, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza. 1 000 zł

605
Wazon Francja, Luneville, wytwórnia szkła artystycznego
„Muller Freres” (czynna 1895-1952);
lata 30. XX w.
Cena wywoławcza. 3 800 zł

606
Karafka art déco szkło warstwowe, przezroczyste i rubinowe,
złocenia; wys. 26,3 cm;
Polska?, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza. 1 000 zł

607
Puchar biedermeierowski szkło warstwowe, przezroczyste i rubinowe,
złocenia, malatura, wys. 18,5 cm;
Europa Zachodnia, koniec XIX w.
Cena wywoławcza. 1 500 zł