Witold POPIEL (ur. 1977)
Nr katalogowy408
Minuta w kur, 2015
olej, akryl, tektura; 60 x 80 cm;
sygn. p. d.: Popiel,
sygn. p. d.: Popiel,
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Jan LEBENSTEIN (1930-1999)
Nr katalogowy411
Tajemnica zielonego pokoju, 1963
olej, płótno; 131x 97 cm;
sygn. p. d.: Lebenstein 63
sygn. p. d.: Lebenstein 63
Cena wywoławcza.
90 000 zł
80 000 zł
Sonia ROUTCHINE-VITRY (1878-1931)
Nr katalogowy412
Portret S. - Autoportret?
olej, płótno; 46 x 55 cm;
sygn. l. d.: Sonia Routchine
sygn. l. d.: Sonia Routchine
Cena wywoławcza.
4 500 zł
Jan SZANCENBACH (1928-1998)
Nr katalogowy418
Szary dzień - z cyklu „Morskie Oko”, 1994
olej, płótno; 65,5 x 75,5 cm;
sygn. l. d.: Szancenbach
sygn. l. d.: Szancenbach
Cena wywoławcza.
25 000 zł
20 000 zł
Władysław POPIELARCZYK (1925-1987)
Nr katalogowy419
Bez tytułu, 1974
technika mieszana, collage, płyta; 49 x 61 cm;
sygn. i dat. p. d.: W. Popielarczyk 74
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Stanisław TEISSEYRE (1905-1988)
Nr katalogowy422
Zapowiedź dnia nad Sierra de Solorio
olej, akryl, płótno; 147 x 114 cm;
na odwrocie opis i nalepka wystawiennicza.
Cena wywoławcza.
4 500 zł
4 500 zł
Wacław KONDEK (1917-1976)
Nr katalogowy424
Okno II, 1963
olej, płótno; 70 x 55 cm;
na odwrocie na blejtramie napis: 1963 WACŁAW KONDEK / 70 x 55 / "Okno II" / olej n. sygn.
Cena wywoławcza.
2 600 zł
Włodzimierz FINKE (ur. 1945)
Nr katalogowy1401
Kobieta
technika własna, grafika, gwasz, pastel, papier; 41 x 28 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Finke Włodzimierz / 2008
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)
Nr katalogowy1403
Akt stojący, 1998
rysunek kolorowany, technika mieszana, papier; 36,7 x 50 cm;
sygn. p. d.: H. PŁÓCIENNIK l. d.: H. Płóciennik 1998
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Nr katalogowy1405
Kompozycja z figurą, 1961
tusz, piórko, tusz lawowany, akwarela, papier; 29,5 x 21 cm;
sygn. i dat. WP/61
sygn. i dat. WP/61
Cena wywoławcza.
400 zł
Julius KOLLER (1933-2007)
Nr katalogowy1407
Postacie
akryl, płótno; 40 x 54 cm
sygn. p. d.: KOLLER
sygn. p. d.: KOLLER
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Edward DWURNIK (ur. 1943)
Nr katalogowy1408
Czarna laska, 2008
akryl, płótno; 41 x 33 cm;
na odwrocie opis autorski
na odwrocie opis autorski
Cena wywoławcza.
1 300 zł
1 300 zł
Małgorzata JENTA-DMITRUK (ur. 1959)
Nr katalogowy1409
Dwa słońca w naszym Pałacu, 2015
olej, płótno; 70 x 90 cm;
sygn. p. d.: M. JENTA-DMITRUK '15
Cena wywoławcza.
2 800 zł
Joanna TWARDOWSKA (ur. 1962)
Nr katalogowy1411
Bez tytułu, 2014
olej, płótno; 70 x 50 cm;
sygn. na odwrocie na płótnie: Joanna / Twardowska / 2014 r.
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Nejad DEVRIM (1923-ok. 1995)
Nr katalogowy1412
Portret Turka
olej, tektura; 30 x 22,5 cm;
sygn. p. d.: DEVRIM NEJAD
sygn. p. d.: DEVRIM NEJAD
Cena wywoławcza.
1 000 zł
1 000 zł
Marek BATORSKI (ur. 1967)
Nr katalogowy1413
Blue in green, 2012
olej, płótno; 83,5 x 83 cm (w świetle oprawy),
na odwrocie opis autorski: MAREK BATORSKI / "Blue in green" / olej, płótno 86 x 84 cm 2012 / cena autorska 1600
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Nr katalogowy1415
Płaskorzeźba czerwona
technika mieszana, gips, sklejka; 24 x 17 cm;
na odwrocie nalepka z opisem
na odwrocie nalepka z opisem
Cena wywoławcza.
600 zł
KAZIMIERZ WILK (UR. 1957)
Nr katalogowy1417
Martwa natura ze słonecznikiem, 2000
olej, płótno; 61 x 73 cm;
sygn. p. d.: KWilk 2000
sygn. p. d.: KWilk 2000
Cena wywoławcza.
1 800 zł
TADEUSZ MUSZYŃSKI - ZNICZ (1921-1988)
Nr katalogowy1419
Pierrot
olej, płótno; 54 x 69,5 cm;
sygn. p. d.: T. MUSZYŃSKI
sygn. p. d.: T. MUSZYŃSKI
Cena wywoławcza.
2 300 zł
Andrzej KREÜTZ-MAJEWSKI (1936-2011)
Nr katalogowy501
Głowa
technika własna, wys.: 41,5 cm;
sygnatura flamastrem: A. KM oraz pieczęć autorska.
Cena wywoławcza.
12 000 zł
601
Popielnica
sygn. na spodzie: Daum France
Francja, wytwórnia Daum, 4 ćw. XX w.
Cena wywoławcza.
3 800 zł
603
Podpórki pod noże - 6 sztuk
szkło przezroczyste; dł. ok. 9 cm;
sygn. na każdej: Daum / France
Francja, wytwórnia Daum, l. 30. XX w.
Cena wywoławcza.
1 300 zł
605
Wazon
Francja, Luneville, wytwórnia szkła artystycznego
„Muller Freres” (czynna 1895-1952);
lata 30. XX w.
lata 30. XX w.
Cena wywoławcza.
3 800 zł