Nr katalogowy: 423

Edward DWURNIK (ur. 1943)

Nr katalogowy: 423

Pisz, 2015

olej, płótno; 33 x 24 cm; sygn. l. d.: E. DWURNIK / 2015
na odwrocie napisy autorskie: 2015 / E. DWURNIK / "PISZ" / NR: IX w kole- 1895 / -5273-