Nr katalogowy: 411

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

Nr katalogowy: 411

Tajemnica zielonego pokoju, 1963

olej, płótno; 131x 97 cm;
sygn. p. d.: Lebenstein 63
Cena oferowana 80 000 zł