Nr katalogowy: 418

Jan SZANCENBACH (1928-1998)

Nr katalogowy: 418

Szary dzień - z cyklu „Morskie Oko”, 1994

olej, płótno; 65,5 x 75,5 cm;
sygn. l. d.: Szancenbach
Cena oferowana 20 000 zł