Nr katalogowy: 424

Wacław KONDEK (1917-1976)

Nr katalogowy: 424

Okno II, 1963

olej, płótno; 70 x 55 cm;
na odwrocie na blejtramie napis: 1963 WACŁAW KONDEK / 70 x 55 / "Okno II" / olej n. sygn.