Nr katalogowy: 419

Władysław POPIELARCZYK (1925-1987)

Nr katalogowy: 419

Bez tytułu, 1974

technika mieszana, collage, płyta; 49 x 61 cm;
sygn. i dat. p. d.: W. Popielarczyk 74