Nr katalogowy: 1412

Nejad DEVRIM (1923-ok. 1995)

Nr katalogowy: 1412

Portret Turka

olej, tektura; 30 x 22,5 cm;
sygn. p. d.: DEVRIM NEJAD
Cena sprzedaży 1 000 zł