Nr katalogowy: 1409

Małgorzata JENTA-DMITRUK (ur. 1959)

Nr katalogowy: 1409

Dwa słońca w naszym Pałacu, 2015

olej, płótno; 70 x 90 cm;
sygn. p. d.: M. JENTA-DMITRUK '15