Nr katalogowy: 1410

Joanna TWARDOWSKA (ur. 1962)

Nr katalogowy: 1410

Bez tytułu

olej, płótno; 40 x 30 cm;
sygn. na odwrocie na płótnie: Joanna / Twardowska / 2015 r.