Nr katalogowy: 1413

Marek BATORSKI (ur. 1967)

Nr katalogowy: 1413

Blue in green, 2012

olej, płótno; 83,5 x 83 cm (w świetle oprawy),
na odwrocie opis autorski: MAREK BATORSKI / "Blue in green" / olej, płótno 86 x 84 cm 2012 / cena autorska 1600