Nr katalogowy: 425

Jerzy ŚWIĄTKOWSKI (ur. 1942)

Nr katalogowy: 425

Saksofonista

olej, płótno; 92,5 x 65 cm;
sygn., i opis na odwrocie: Jerzy Świątkowski / ZPAP 9928/ Olej