Nr katalogowy: 603

Nr katalogowy: 603

Podpórki pod noże - 6 sztuk

szkło przezroczyste; dł. ok. 9 cm;
sygn. na każdej: Daum / France
Francja, wytwórnia Daum, l. 30. XX w.