Nr katalogowy: 1405

Władysław POPIELARCZYK (1925-1987)

Nr katalogowy: 1405

Kompozycja z figurą, 1961

tusz, piórko, tusz lawowany, akwarela, papier; 29,5 x 21 cm;
sygn. i dat. WP/61