Nr katalogowy: 1406

Ewa MITERA (ur. 1981)

Nr katalogowy: 1406

Bez tytułu - poliptyk

olej, płótno; 200 x 400 cm;
sygn., dat. i opis na odwrocie: Ewa Mitera bez tytułu, 2014 / 200 x 400