Stanisław CZAJKOWSKI (1878-1954)

124
Pejzaż olej, płótno; 50 x 85 cm;
sygn. l. d.: ST. CZAJKOWSKI
Cena wywoławcza. 18 000 zł

Iwan TRUSZ (1869-1940)

125
Pejzaż z wiatrakiem olej, tektura; 17,5 x 23 cm;
sygn. p. d.: I. Trusz
Cena wywoławcza. 15 000 zł
Cena oferowana 12 000 zł

Stanisław KAMOCKI (1875-1944)

126
Harenda - Zakopane olej, tektura; 35 x 50 cm;
sygn. l. d.: StKamocki;
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Michał GORSTKIN-WYWIÓRSKI (1861-1926)

127
W parku olej, płótno naklejone na tekturę; 22 x 32 cm;
sygn. l. d.: M G Wyw
Cena wywoławcza. 5 600 zł

A. NIŻYŃSKI, XIX w

128
Pejzaż, 1879 olej, płótno, 73 x 59,5 cm;
sygn. p. d.: A. Niżyński / 1879
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Kazimierz SICHULSKI (1879-1942)

129
Ogrójec, 1935 olej, sklejka; 81 x 113 cm;
sygn. l. d.: Sichulski
Cena wywoławcza. 50 000 zł

Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)

130
Róże w wazonie olej, tektura; 31,5 x 42 cm;
sygn. p. d.: A. Karpiński
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Stefan FILIPKIEWICZ (1879-1944)

131
Martwa natura - szkic olejny olej, tektura; 50 x 35 cm;
sygn. p. d.: Stefan Filipkiewicz
Cena wywoławcza. 5 300 zł

Albert WEINBAUM (1890-1943)

132
Kwiaty olej, płótno, 33 x 42,5 cm;
sygn. p. d.: AWeinbaum
Cena wywoławcza. 6 500 zł

Zofia ALBINOWSKA-MINKIEWICZOWA (1886-1971)

133
Martwa natura z piwoniami olej, płótno; 58 x 74 cm;
sygn. p. g.: Zofia Albinowska;
Cena wywoławcza. 17 000 zł

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

134
W drogę, 1947 olej, sklejka; 24 x 33,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. g.: Wlastimil Hofman;
Cena wywoławcza. 14 000 zł

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

135
Portret kobiety, 1927 olej, płótno; 54,5 x 45 cm;
sygn. i dat. p. d.: Wlastimil Hofmann / Łódź 1927;
Cena wywoławcza. 11 000 zł

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

136
Kobieta i Amor, 1958 olej, płótno, 54,5 x 61 cm;
sygn. p. d.: Wlastimil/ Hofmann/ 1958
Cena wywoławcza. 29 000 zł

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

137
Baltazar, 1923 olej, płótno; 157 x 130 cm;
sygn. i dat. p. d.: Wlastimil Hofman/ 1923
Cena wywoławcza. 100 000 zł

Malarz nieokreślony (XIX w.)

138
Zamyślona kobieta olej, płótno dublowane; 62 x 50,5 cm;
sygn. l. d. monogramem: IFB.
Cena wywoławcza. 19 000 zł
Cena sprzedaży 20 000 zł

Malarz nieokreślony, angielski? (XIX w.)

139
Portret kobiety - miniatura olej, blacha; 11,5 x 9 cm (w świetle oprawy);
oprawa z epoki
Cena wywoławcza. 2 900 zł

Celestyn CZYNCIEL (1858-?)

140
Vanitas, 1888 olej, płótno dublowane; 144 x 113 cm;
sygn. dat. i opis l. d.: Celest. Czynciel / Kraków 1888
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Stanisława CENTNERSZWEROWA (1889-1943)

141
Pejzaż, 1927 olej, tektura; 34,5 x 46 cm;
sygn. i dat. p. d.: S. Cent / 1927
Cena wywoławcza. 6 400 zł

Tadeusz ROMAN (1906-1983)

142
Ulica Armii Czerwonej w Łodzi olej, płyta; 64 x 73 cm;
sygn. p. d.: T. ROMAN;
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Malarz nieokreślony, duński? (XX w.)

143
Nadmorskie klify olej, płótno; 50 x 61 cm;
sygn. p. d.: nieczytelnie
Cena wywoławcza. 3 800 zł

Koźma CZURYŁO (1908-1951)

144
Kąpiące się, ok. 1935 olej, płótno; 78 x 100 cm;
na odwrocie potwierdzenie
autentyczności syna artysty Marka Czuryło
Cena wywoławcza. 7 200 zł

Bolesław STAWIŃSKI (1908 - 1983)

145
Portret pani z jej kotami olej, płótno, 74 x 56 cm;
sygn. l.d.: B.Stawiński
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Stanisław CHLEBOWSKI (1835-1884)

146
Bachmat, 1866 olej, tektura; 21 x 26 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. przy prawej krawędzi: 18 27/VII 66
monogram artysty literami alfabetu arabskiego;
Cena wywoławcza. 19 000 zł

S. ZĄTKIEWICZ? (XIX w.)

147
Na polowaniu, 1898 olej, płótno dublowane; 69 x 102 cm;
sygn. i dat. p. d.: St. Zątkiewicz/ 898
(sygnatura wtórnie wzmacniana)
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Jerzy POTRZEBOWSKI (1921-1974)

148
Motyw plenerowy olej, tektura; 34 x 48 cm;
sygn. l. d.: Jerzy Potrzebowski
Cena wywoławcza. 3 900 zł

Tadeusz AJDUKIEWICZ (1852-1916)

149
Scena bałkańska, 1905 olej, płótno; 70 x 170 cm;
sygn. p. d.: Tadeusz Ajdukiewicz / 1905
Cena wywoławcza. 140 000 zł

Józef BRANDT (1841-1915 )

150
Atak kawalerii olej, płótno dublowane; 55 x 99 cm;
sygn. l. d.: Józef Brandt/ z Warszawa
Cena wywoławcza. 700 000 zł
Cena oferowana 450 000 zł

Aniela KOSTKA (XIX w.)

151
Pejzaż ze sztafażem - para obrazów olej, płótno; 32 x 45 cm (wymiar każdej z prac);
sygn.: A. Kostka
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Wojciech GRABOWSKI (1850-1885)

152
Młyn, 1882 olej, deska, 37 x 26,5 cm;
sygn. l. d.: W. Grabowski 82.
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Chrystian BRESLAUER (1805-1882)

153
Pejzaż z Norwegii ole, płótno dublowane, 74 x 92 cm;
sygn. l.d.: C. Breslauer 1868
Cena wywoławcza. 120 000 zł

BOCH (XVIII w.)

154
Pejzaż ze sztafażem olej, płótno dublowane; 98 x 120 cm;
sygn. p. d.: Boch. f.
Cena wywoławcza. 25 000 zł
Cena sprzedaży 25 000 zł

Malarz nieokreślony (XIX w.)

155
Kobieta w konfederatce modląca się przed kapliczką -Polonia[?], 1846 olej, deska dębowa; 52,4 x 41,2 cm;
sygn. i dat. p. d.: VODOCS?/ 46
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Aleksiej Alieksiejewicz CHARLAMOW (1840-1925)

156
sygn. p. d.: HA (wiązany monogram)
Cena wywoławcza. 250 000 zł

Malarz nieokreślony (XVIII w.)

157
Ecce Homo, 1783 olej, płótno dublowane; 68 x 56 cm;
poniżej przedstawienia napis na banderoli z datą 1783
oraz dopiskiem: odnowiony r. 1889.
Cena wywoławcza. 6 700 zł

Malarz nieokreślony, polski (XIX/XX w.)

158
Matka Boża Królowa Polski, ok. 1890 olej, płótno; 65 x 52 cm
Cena wywoławcza. 5 400 zł

Malarz nieokreślony (XVIII/XIX w.)

159
Ecce Homo olej, płótno dublowane; 82 x 67 cm
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Malarz nieokreślony (XVII w.)

160
Scena biblijna olej, płótno dublowane; 107 x 92 cm;
[po konserwacji]
Cena wywoławcza. 33 000 zł

Malarz nieokreślony polski, XX w.

161
Maria Magdalena u stóp Chrystusa na krzyżu, 1929 olej, płótno, 42,8 x 26 cm;
sygn. p. d.: nieczytelnie i dat. 1929.
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Janina BOBIŃSKA-PASZKOWSKA (1894-1973)

162
Matka Boża Karmiąca, ok. 1930 olej, sklejka; 66 x 54 cm
Cena wywoławcza. 2 800 zł

Malarz nieokreślony cechowy, polski?(XVIII w)

163
Matka Boża pod krzyżem - scena mistyczna olej, płótno dublowane; 103 x 76 cm;
[przed konserwacją]
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Antonisz Aert VAN ANTUM (1579-1620)

164
Statki na wzburzonym morzu olej, deska parkietowana; 44,5 x 99 cm;
ślady sygnatury;
Cena wywoławcza. 100 000 zł

201
Zwycięstwo kompozycja metali (metal brązowiony?); wys. 52,5 cm;
sygn. na podstawie.
Cena wywoławcza. 2 600 zł

202
Wojownik brąz patynowany; wys. 39,5 cm,
Europa Zachodnia?, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Clovis-Edmond MASSON (1838-1913)

203
Tygrys na skale brąz złocony i patynowany; wym.: 21 x 32 x 11 cm;
sygn. na kamieniu: C. Masson
na spodzie znak odlewni i nr: 1715
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Stanisław CZARNOWSKI (1872-1919)

204
Siłacz - Syzyf - Precz z drogi brąz patynowany; wys. 53 cm;
sygn. na podstawie: St. Czarnowski
Cena wywoławcza. 6 000 zł

James PRADIER (1790-1852)

205
Kobieta w antycznym stroju - Safona brąz patynowany; 30 x 23 x 19 cm;
sygn. na rzeźbie w dolnej partii: J. PRADIER
odlew XX-wieczny
Cena wywoławcza. 4 800 zł

Konstanty LASZCZKA (1865-1956)

206
Leon Wyczółkowski - medalion - plakieta reliefowa, 1921 brąz; średn.: 16 cm; medalion w drewnianej oprawie;
sygn. i dat.: Konstanty Laszczka 1921
Cena wywoławcza. 4 500 zł

207
Chrystus Ukrzyżowany drewno lipowe?, polichromowane; wys. ok. 86 cm;
Małopolska, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 12 000 zł