Nr katalogowy: 203

Clovis-Edmond MASSON (1838-1913)

Nr katalogowy: 203

Tygrys na skale

brąz złocony i patynowany; wym.: 21 x 32 x 11 cm;
sygn. na kamieniu: C. Masson
na spodzie znak odlewni i nr: 1715