Nr katalogowy: 149

Tadeusz AJDUKIEWICZ (1852-1916)

Nr katalogowy: 149

Scena bałkańska, 1905

olej, płótno; 70 x 170 cm;
sygn. p. d.: Tadeusz Ajdukiewicz / 1905