702
Patera plater nie cechowany; wys. 15 cm, średn. 23,5 cm;
Austria?, ok. 1840
Cena wywoławcza. 1 600 zł

703
Objaśniacz do świec na tacce plater nie cechowany;
Polska?, 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 900 zł

704
Lustro toaletowe zwane psyche plater nie cechowany;
Warszawa, Norblin i Ska, ok. 1900.
Cena wywoławcza. 1 300 zł

705
Samowarek dla dwóch osób plater nie cechowany;
Bliski Wschód, 1 poł. XX w.
Cena wywoławcza. 2 600 zł
Cena oferowana 2 100 zł

706
Zestaw koszyczków do szklanek - 6 sztuk plater cechowany;
Warszawa, Norblin i Ska, 1896-1915
Cena wywoławcza. 1 500 zł
Cena oferowana 1 400 zł

707
Imbryczek plater cechowany;
Warszawa, Bracia Buch, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 400 zł

708
Nożyki do owoców na postumencie plater cechowany;
Warszawa, Norblin i Ska, XIX/XX w.; nożyki po 1915
Cena wywoławcza. 1 400 zł

709
Cukiernica skrzynkowa plater cechowany;
Warszawa, Henninger & Co (czynny 1830-1860), 1859
Cena wywoławcza. 1 200 zł

710
Koszyk do butelki z winem plater (stop Gallia srebrzony) sygnowany;
Francja, firma Christofle, 3 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 2 200 zł

711
Tacka prostokątna plater cechowany; Warszawa, Fabryka Wyrobów
Srebrnych i Platerowanych Józef Fraget; 1896-1915
Cena wywoławcza. 1 700 zł

712
Serwis do herbaty art deco plater cechowane; Francja, lata 20.-30. XX w.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

713
Para solniczek z łyżeczkami w etui srebro próby 1 (950/1000) cechowane,
waga 46 g. Francja, 1 poł. XX w.
Cena wywoławcza. 700 zł

714
Łyżka stołowa srebro próby 13 cechowane, waga 74 g.
Lwów, monogram złotnika S.B., 1791
Cena wywoławcza. 800 zł
Cena oferowana 700 zł

715
Sitko do cukru pudru srebro próby 12 cechowane, waga 46 g.
Warszawa, złotnik Emil Radke, lata 30.-40. XIX w.
Cena wywoławcza. 900 zł

716
Figurka - św. Hubert srebro; waga 2130 g.
Niemcy?, 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 13 000 zł

717
Zestaw sztućców - dobierane 11 łyżek stołowych i 9 łyżeczek do herbaty
z różnych kompletów;
srebro; waga 942 g.
Cena wywoławcza. 8 000 zł

718
Taca srebro próby 800 cechowane, waga 846 g.
Niemcy, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 7 500 zł

719
Musztardniczka srebro cechowane, waga 157 g.
Niemcy, 2 ćw. XIX w.; łyżeczka - Brema,
Koch und Bergfeld, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 700 zł
Cena oferowana 1 400 zł

720
Karafka srebro próby 3 z głową psa cechowane;
Wiedeń, Silberwarefabrik Alexander Birkl (zał. 1890),
k. XIX w.
Cena wywoławcza. 2 300 zł

721
Zegar gabinetowy srebro próby 3 cechowane,
Kraków, 2 poł. XX w. (po 1967)
Cena wywoławcza. 3 000 zł

722
Żardiniera srebro cechowane próby 800; waga 1528 g.
Bruksela, Delheid Fre`res (czynna ok. 1828 - ok. 1980)
Cena wywoławcza. 15 000 zł

723
Kabaret trójdzielny srebro cechowane, szkło, waga 712 g.
Paryż, 1798-1809, monogram złotnika NRM
Cena wywoławcza. 5 700 zł

724
Cukiernica srebro wewnątrz złocone próby 84 cechowane,
waga 151 g;
Moskwa, 1908-1926, monogram złotnika I.S.
Cena wywoławcza. 4 300 zł

725
Łyżka ozdobna srebro próby 84 cechowane, waga 89 g.
Petersburg, 1874, Samuel Zacharias Filander (wdowa)
Cena wywoławcza. 1 500 zł

726
Misa pod samowar tzw. okapnik srebro próby 84 cechowane, waga 425 g.
Moskwa, firma złotnicza Sazikowa, 1850
Cena wywoławcza. 7 600 zł
Cena oferowana 6 500 zł

727
Dzban do wina srebro próby 84 cechowane,
Moskwa, wytwórnia Karla Faberge, 1908-1917
Cena wywoławcza. 20 000 zł
Cena oferowana 18 000 zł

728
Buliera na stojaku z podgrzewaczem srebro próby 84 cechowane, waga 3310 g.
Petersburg, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 32 000 zł
Cena oferowana 28 000 zł

729
Sztućce - 24 sztuki częściowo dobierane, składające się z łyżek
do zupy, widelców i noży do drugiego
dania i łyżeczek do herbaty - po 6 sztuk.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

730
Patera srebro próby 13 cechowane, waga 406 g.
Wiedeń, 1836 lub 1856
Cena wywoławcza. 5 000 zł

731
Cukiernica skrzynkowa srebro próby 12 cechowane, waga 503 g.
Berlin, Gebr. Gerike, 1821-1841
Cena wywoławcza. 6 700 zł

732
Patera srebro próby 1 (950/100) cechowane, waga 3038 g.
Francja, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 32 000 zł
Cena oferowana 26 000 zł

733
Lustro srebro próby 84 cechowane,
Warszawa, złotnik Karol Malcz, lata 60. XIX w.
Cena wywoławcza. 9 000 zł
Cena oferowana 8 000 zł

734
Patera w stylu biedermeier srebro cechowane;
Niemcy ?, ok. poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 3 800 zł
Cena oferowana 3 400 zł

735
Dzbanek na wino srebro próby sterling (930/1000) cechowane;
Birmingham, firma Barker Brothers (czynna 1871-1959),
1905/06
Cena wywoławcza. 1 900 zł

736
Dzbanek do kawy srebro próby 1, waga 490 g.
Paryż, Emile Hugo (czynny 1853-1880), ok. 1880
Cena wywoławcza. 1 500 zł

737
Para tac dekoracyjnych srebro próby 84 cechowane, waga 1558 g.
Bliski Wschód, Iran?, 2 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 8 000 zł

738
Monstrancja srebro złocone próby 1 cechowane, waga 578 g.
Paryż, złotnik Alexis Renaud, ok. 1850
Cena wywoławcza. 12 000 zł

739
Bużuarek srebro próby 1; waga 81 g.
Holandia, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 200 zł

740
Paterka dekoracyjna srebro próby 13 cechowane, waga 507 g.
Austria, 1847
Cena wywoławcza. 4 800 zł

741
Taca dekoracyjna srebro cechowane, waga 912 g.
Iran, 3 ćw. XX w. (po 1967)
Cena wywoławcza. 4 300 zł

742
Komplet sztućców na 12 osób srebro złocone próby 1, waga 4986 g (bez noży).
Paryż, firma He`nin et Cie (czynna od 1896), 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 45 000 zł

801
Szpilka złoto pr. 0.750, cechy probiercze - Francja,
masa całkowita 1.200 g
Cena wywoławcza. 600 zł

802
Bransoletka złota złoto białe i żółte pr. 0.750,
cechy probiercze - Francja, masa całkowita 7.540 g
Cena wywoławcza. 1 500 zł
Cena oferowana 1 400 zł

803
Pierścionek z brylantem złoto pr. 0.750, masa całkowita 1.860 g
Cena wywoławcza. 1 300 zł
Cena oferowana 1 200 zł

804
Pierścionek złoty oprawa kamieni - srebro, szyna - złoto pr. ok.14 ct,
masa łączna wyrobu 2,780 g; XIX w.
Cena wywoławcza. 3 600 zł

805
Brosza z diamentami złoto pr. ok. 0.400, masa całkowita 14.120 g,
XVII I /XIX w.
Cena wywoławcza. 38 000 zł

806
Brosza z diamentami srebro pr. 0.750, złoto pr. ok. 0.375,
masa całkowita 3.380 g, XIX w.
Cena wywoławcza. 22 000 zł

807
Pierścionek z diamentami białe złoto pr. 0.585, masa całkowita 8.030 g
Cena wywoławcza. 16 000 zł