Nr katalogowy: 151

Aniela KOSTKA (XIX w.)

Nr katalogowy: 151

Pejzaż ze sztafażem - para obrazów

olej, płótno; 32 x 45 cm (wymiar każdej z prac);
sygn.: A. Kostka