Nr katalogowy: 155

Malarz nieokreślony (XIX w.)

Nr katalogowy: 155

Kobieta w konfederatce modląca się przed kapliczką -Polonia[?], 1846

olej, deska dębowa; 52,4 x 41,2 cm;
sygn. i dat. p. d.: VODOCS?/ 46