Nr katalogowy: 135

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Nr katalogowy: 135

Portret kobiety, 1927

olej, płótno; 54,5 x 45 cm;
sygn. i dat. p. d.: Wlastimil Hofmann / Łódź 1927;