Nr katalogowy: 154

BOCH (XVIII w.)

Nr katalogowy: 154

Pejzaż ze sztafażem

olej, płótno dublowane; 98 x 120 cm;
sygn. p. d.: Boch. f.
Cena sprzedaży 25 000 zł