208
Święty drewno polichromowane; wys. 61 cm;
Polska, XVIII w.
Cena wywoławcza. 5 300 zł

209
Św. Florian drewno lipowe polichromowane i srebrzone
(polichromia wtórna), wys. 69 cm.
Małopolska, ok. 1500 r.
Cena wywoławcza. 20 000 zł

210
Święty Jan Chrzciciel drewno lipowe?, polichromowane, złocone;
wys. 31,5 cm. Małopolska?, XVIII w.
Cena wywoławcza. 2 900 zł

211
Chrystus Ukrzyżowany drewno; wys. 56 cm.
Małopolska?, XIX w.
Cena wywoławcza. 4 000 zł

212
Główka aniołka drewno lipowe, polichromowane; wys. 23 cm.
Małopolska?, ok. poł. XVIII w.
Cena wywoławcza. 2 000 zł

213
Główka aniołka drewno lipowe, polichromowane, złocone; wys. 27 cm.
Małopolska?, kon. XVIII w.
Cena wywoławcza. 2 000 zł

214
Klęczący aniołek Europa Zachodnia? , XVII/ XVIII w.
Cena wywoławcza. 16 000 zł

215
Madonna z Dzieciątkiem drewno polichromowane, złocenia; wys. 85 cm.
Małopolska? XV/XVI w.
Cena wywoławcza. 20 000 zł

216
Siedząca postać drewno; wys. 25 cm,
sygn. na spodzie: EH? lub E w kwadracie
Polska, II poł. XX w.?
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Artysta nieokreślony, XX w.

217
Para uczniów drewno; 14,5 x 8 x 8 cm;
ozn. na podstawie AK ZAKOPANE
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Terry RICHARDSON (ur. 1965)

301
Kobieta w czarnej sukni fotografia barwna, papier fotograficzny
(Fuji-Color Professional Paper); 28,5 x 19,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Nobuyoshi ARAKI (ur. 1940)

302
Akt kobiecy z jaszczurką fotografia czarno-biała, papier fotograficzny;
14,5 x 10 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Jerzy WIERZBICKI (ur. 1975)

303
Ramlat Mitan z cyklu: The Empty Quarter in Oman, 2014/2015 fotografia czarno-biała, odbitka srebrowa,
papier; 45 x 59,5 cm (wymiar arkusza);
Cena wywoławcza. 900 zł

Helmut NEWTON (1920-2004)

304
Biała sukienka fotografia czarno-biała, papier fotograficzny;
35,5 x 22,3 cm (wymiar zdjęcia), 37 x 25 cm (wymiar w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 1 000 zł
Cena sprzedaży 2 200 zł

Konrad SRZEDNICKI (1894-1993)

305
Reda, 1968 akwaforta, akwatinta barwna, papier;
64,5 x 49 cm (odcisk płyty);
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Konrad SRZEDNICKI (1894-1993)

306
Spóźnione zaloty, 1980 akwaforta, akwatinta barwna, papier;
64,5 x 49,5 cm (odcisk płyty);
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Pablo PICASSO (1881-1973)

307
Pochód przed korridą, 1957 litografia, papier;
20 x 28 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Konrad SRZEDNICKI (1894-1993)

308
Kiełbie we łbie, 1971 akwaforta, akwatinta barwna, papier;
64 x 49 cm (odcisk płyty);
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Konrad SRZEDNICKI (1894-1993)

309
Już wychodzę, 1973 akwaforta, akwatinta barwna, papier;
64,5 x 49 cm (odcisk płyty);
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Salvadore DALI (1904-1989) - według

310
Galacidalacidesoxyribonucleidacid [W hołdzie Crickowi i Watsonowi, odkrywcom DNA], 1990 litografia barwna, papier Apollo;
64 x 85 cm;
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Wojtek SIUDMAK (ur. 1942)

311
Moja ziemia, 2000 litografia, papier, 50 x 65 cm (całość),
44 x 33 cm (odbitka kamienia);
Cena wywoławcza. 2 100 zł

Richard ANUSZKIEWICZ (ur. 1930)

312
Kompozycja abstrakcyjna sitodruk, papier;
60 x 60,7 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Paweł WEINREB (ur. 1978)

313
Bez tytułu, 2015 litografia barwna, papier;
69,5 x 49,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Paweł WEINREB (ur. 1978)

314
MEM-O, 2005/2015 litografia barwna - wydruk cyfrowy, papier (Fabriano);
99,5 x 69,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 900 zł

Stanisław ŻURAWSKI (1889-1976)

315
Portret Łukasza Żurawskiego, przełom lat 40. i 50. XX w. ołówek, papier; 41,5 x 30 cm (w świetle oprawy);
sygn. ołówkiem p. d.: St. Żurawski
Cena wywoławcza. 1 700 zł

Tadeusz KANTOR (1915-1990)

316
Bez tytułu - Parasolki, 1970 flamaster, papier;
29 x 20,5 cm;
Cena wywoławcza. 6 400 zł

Marek WŁODARSKI - Henryk STRENG (1903-1960)

401
Odjeżdżający okręt, 1948 gwasz, papier;
30 x 20,5 cm;
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Marian BOGUSZ (1920-1980)

402
W 2, 1960 akwarela, gwasz, tusz, papier;
22 x 20 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Erna ROSENSTEIN (1913-2004)

403
Kompozycja abstrakcyjna, ok. 1990 technika mieszana, papier fotograficzny;
29 x 18 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 3 800 zł
Cena sprzedaży 3 800 zł

Roman OPAŁKA (1931-2011)

404
Węgierski Instytut Kultury - Zaproszenie - szkic plakatu, ok. 1965 ołówek, gwasz, papier;
20 x 16,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 2 200 zł

Stasys EIDRIGEVICIUS (ur. 1949)

405
Twarz / Maska I pastel, papier;
41 x 28,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 5 600 zł

406
Twarz / Maska II pastel, papier; 41 x 28,5 cm;
sygn. p. d.: Stasys
Cena wywoławcza. 5 600 zł

Otto AXER (1906-1983)

407
Projekt kostiumu - Kontusz, lata 60. XX w. akwarela, ołówek, papier;
24 x 16,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 500 zł

Otto AXER (1906-1983)

408
Projekt kostiumu - Błękitna suknia, lata 60. XX w. akwarela, ołówek, papier;
24 x 14 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 500 zł

Jan POLEWKA (ur. 1945)

409
Niby żółw - projekt kostiumu do przedstawienia „Alicja w krainie czarów” wg Lewisa Carrolla, ok. 1979 ołówek, akwarela, papier;
22,2 x 22 cm;
Cena wywoławcza. 900 zł

Jerzy SKARŻYŃSKI Lidia MINTICZ - SKARŻYŃSKA

410
Projekty kostiumów - 16 plansz wykonane w technice rysunkowej
format zróżnicowany (ok. 30 x 20,5, 20 x 14, 5 cm, 15 x 14 cm)
Cena wywoławcza. 900 zł

411
Projekty kostiumów do przedstawienia „Kulisy złudy” wg tekstów
m.in.: Jana Brzechwy, Miguela Cervantesa, 1954;
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Otto AXER (1906-1983)

412
Gitarzysta tempera, papier;
48 x 37,5 cm (w świetle oprawy); sygn. l. d.: oaxer
Cena wywoławcza. 3 200 zł

Kazimierz PODSADECKI (1904 -1970)

413
Pejzaż, 1954? olej, płótno;
39 x 47 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 5 700 zł
Cena sprzedaży 5 700 zł

Maria BUJAKOWA (1910-1990)

414
Pejzaż z Podhala, ok. 1970 olej, płótno;
73 x 73 cm;
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Wiesława KRAWCZYK (XX w.)

415
Martwa natura, 1973 olej, płótno;
47 x 65 cm;
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Wacław TARANCZEWSKI (1903-1987)

416
Autoportret w pracowni, 1943 pastele, akwarela, papier jasnobrązowy;
98 x 68,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Jan PAMUŁA (ur. 1944)

417
Kompozycja abstrakcyjna, 1970 olej, płótno; 142 x 103,5 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: JAN PAMUŁA / R 1970
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Stanisław MŁODOŻENIEC (ur. 1953)

418
Bez tytułu nr 1, 2010 olej, płótno; 45 x 34,5 cm;
sygn. i dat. l. g.: S.M. / 2010
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Tadeusz DOMINIK (1928-2014)

419
Pejzaż nr 10, lata 70. XX w. olej/akryl, papier naklejony na płytę;
78,5 x 106,5 cm sygn. p. d.: Dominik;
Cena wywoławcza. 26 000 zł
Cena oferowana 21 000 zł

Jan TARASIN (1926-2009)

420
Narodziny przedmiotów XIV, 1997 olej, płótno; 140 x 120 cm;
sygn. i dat. l. d.: Jan Tarasin 97;
Cena wywoławcza. 100 000 zł
Cena oferowana 90 000 zł

Teresa NIZIAŁEK-KORNELUK (ur.1939)

421
Ramzes, 1969 olej, płótno; 135 x 65 cm
sygn. p. g.: Korneluk
Cena wywoławcza. 3 100 zł

Hilary KRZYSZTOFIAK (1926-1979)

422
Totem nr 15 z cyklu: Totemy żoliborskie olej, płótno; 130 x 60 cm;
na odwrocie dwukrotnie (na krośnie i płótnie) napis: Nr 15
Cena wywoławcza. 8 000 zł