Nr katalogowy: 150

Józef BRANDT (1841-1915 )

Nr katalogowy: 150

Atak kawalerii

olej, płótno dublowane; 55 x 99 cm;
sygn. l. d.: Józef Brandt/ z Warszawa
Cena oferowana 450 000 zł