Nr katalogowy: 163

Malarz nieokreślony cechowy, polski?(XVIII w)

Nr katalogowy: 163

Matka Boża pod krzyżem - scena mistyczna

olej, płótno dublowane; 103 x 76 cm;
[przed konserwacją]