Nr katalogowy: 140

Celestyn CZYNCIEL (1858-?)

Nr katalogowy: 140

Vanitas, 1888

olej, płótno dublowane; 144 x 113 cm;
sygn. dat. i opis l. d.: Celest. Czynciel / Kraków 1888